Kuşadası Emre Diş Polikliniği

Diş tedavisi asla aksatılmaması gereken ve tüm vücut sağlığı ile bağlantılı olan çok önemli bir konudur. Emre Diş Polikliniği üstün hizmet anlayışı ile Kuşadası’nda hizmetinizde. Hemen iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Diş Sağlığı Önemlidir

Sağlıklı dişlere sahip olmak son derece önemli bir durumdur. Bu yüzden herhangi bir problem olmasa dahi düzenli olarak kontrollere girmek bir çok sorunun önceden belirlenerek engellenmesine yardımcı olabilir. Kuşadası Emre Diş Polikliniği olarak uzman hekimlerimiz ile daima sizlerin hizmetinizdeyiz.

Ağız , sindirim sisteminin başlangıcıdır. Bütün besinler ağız yoluyla alınır. Alınan besinler ağızda bulunan dişler yardımıyla sindirime hazırlanır. Bu nedenle dış ortamla ilişkili olan ağız ve dişlerimizin sağlıklı olması oldukça önemlidir. Ağız ve dişlerin sağlığı için öncelikle bu bölgelerin temizliğine önem vermeliyiz. Ağzımızın sağlığı için aşırı sıcak gıdalara dikkat ederek ağız içi dokuların yanmasını önlemeliyiz. Yine yemeklerden sonra ağız içi suyla yıkanarak buralardaki kokuşmaya neden olan besin artıkları temizlenmelidir. Ağız içinde yaralar oluştuğu zaman hekime gösterilerek, tedavi ettirilmelidir.